Forum Manyak
Manyak Gençlerin Buluşma Yerine Hoşgeldiniz Very Happy
Sitemizden Daha Çok Yararlanmak İçin Üye Olunuz.
Üyeyseniz Giriş Yapınız Smile
Forum Manyak
Manyak Gençlerin Buluşma Yerine Hoşgeldiniz Very Happy
Sitemizden Daha Çok Yararlanmak İçin Üye Olunuz.
Üyeyseniz Giriş Yapınız Smile
Forum Manyak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Manyak

мaηγaк qєηςLєяiη вuLuSмa ησктaSı..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ekşi Sözlükte Jensen Ackles

YazarMesaj
>Gossip Girl<
Yönetici
Yönetici
>Gossip Girl<

Tuttuğu Takım : Türkiye
Ruh Hali : Geveze
Manyak MesajLarımız : 42
Yeni Gelenler
Ekşi Sözlükte Jensen Ackles Empty
MesajKonu: Ekşi Sözlükte Jensen Ackles   Ekşi Sözlükte Jensen Ackles Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 6:37 pm

Jensen Ackles ;

1) Smallville de aktör seçimleri için Tom Welling ile beraber, Clark Kent rolü için ismi geçiyormuş. Yapımcılar Tom Welling'i daha çok sevmişler. Böylece Clark rolünü kaçırmış telaffuzu nasıl olduğu belli olmayan Jensen Ackles isimli aktor. Smallville'in 4. sezonunda Lana Lang'in romantik sevgilisi rolü ile karşımıza geçen bu yavru parcası 1997-2000 seneleri arasinda Days of our lives' da oynamıştır.

2) Supernaturalizlememin yegane sebebi olabilecek kadar güzel bir insandır. Müthiş güzel bir profile ve öpülesi dudaklara sahip olan bir adam bu, bakmaya doyamıyorum, nefis.

3) Kendimi 15 yaşında Teenagerlar gibi hissetmeme sebep olan, göründüğü her anda ekrana kilitlendiğim, yüce Rabbim neler yaratmışsın diye imana geldiğim güzel ötesi adam.

4) Supernatural'daki Dean Winchester rolü ile kalbime taht kurmuş güzel insan. Şeker gibi koktuğunu düşündüğüm adam.

5) Supernaturel'daki karakteri süper olan insan... Starringde Jared Padalecki, yani Sam adı yazdıktan sonra ismi yazılsa da bence dizinin en delikanlı adamıdır.

6) Supernatural ile tanıdığım beğendiğim, hoşlandığım hoş adam. Bana hayatı sorgulatmışlığı da vardır.

7) Days of our lives'daki perfomansıya üç sene üst üste "En İyi Genç Aktör" dalında Emmy Ödülüne aday olmuşluğu vardır.

Cool Bakıp bakıp iç geçirilesi, ela gözlerinde kaybolup, çilli burnuna hayran kalınası, utandığında kızaran yüzüyle ayrı bir güzelliği olan aktör.

Hatırı için çiğ tavuk yemeye bile razıydım, sırf kadrosunda yer aldı diye Devour adında salak bir film izledim. Kendisi hakkında izlediğim videolardan anladığım kadarıyla yer aldığı dizideki Dean Winchester karakterine pek de benzemiyor. Ama yine de Dean Winchester'a ayrı bir kişilik katmış; "Jensen Ackles olmasaymış, Dean Winchester yalan olurmuş." dedirtecek kadar tatlı, zaman zaman şapşal, somurturken yanakları sıkılası, ağladığında ekran karşısında gözlerimin dolmasına neden olacak kadar iyi ve her daim çekici bir hunter yaratmış. Söz konusu dizinin kamera arkasında, diğer başrol oyuncusu Jared Padalecki'yle bol bol eğlenip, genelde sette sakarlık yapıp kekeleyerek insanları eğlendirdiği görülmektedir.

9) İtiraf etmeliyim ki sırf kendisini görmek için gecenin köründe (ailedeki dizi savaşları nedeniyle) oturup, hafiften tırsarak izlediğim dizinin, taş ötesi oyuncusu . Dizide sürekli yemek yiyişi de ayrı bi hoşluk katıyor ona.

10) Her kadının içinde gizli kalmış liseliyi ortaya çıkaran bir insan evladı varsa işte benimki bu adam. Ya da ben liseyi hiç bitiremedim, olabilir tabii.

11) Sempati ve karizmanın aynı bünyede tavan yaptığı ender örneklemelerden..

12) Mükemmel serseri diye tanımlanabilecek kadar yakışıklı insan yavrusu. Supernatural'daki gibi deri ceketiyle ve Impala'sıyla gelsin beni .............ürsün beraberce iblis avlayalım diye dilediğimdir.

13) Baktıkça bakasım gelen tek insan. Tamam bir Brad Pitt olsun bir PaulWalker olsun, bunlar da yakışıklı ama bu adam bir başka benim gözümde. Az önce sevgilisini gördüm kalbimden vurulmuş gibi oldum yeminle. Şu yaşımda posterlerini odama asmak, defterime Jensen yazıp kalp içine almak, boy boy resimlerini bilgisayarıma indirmek (ki yapmıyor sayılmam) istiyorum..

Ekşi Sözlükte Jensen Ackles Icon_mrgreen Ekşi Sözlükte Jensen Ackles Icon_mrgreen Ekşi Sözlükte Jensen Ackles Icon_mrgreen Bana inanmayan Ekşi Sözlüğe bakabilir

Ekşi Sözlükte Jensen Ackles
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Uludağ Sözlükte Dean Winchester (Jensen Ackles)
» Jensen Ackles Röportajı
» Jensen Ackles Röportajı 2
» Jensen Ackles (Aktiviteler)
» Jensen Ackles - Eye Of The Tiger